info@can-sigorta.com

Bize Ulaşın

+90 312-447-3030

Bizi Arayın!

Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Hakkında

Tamamlayıcı Sağlık Sigortası, daha nitelikli sağlık hizmeti arayan, bu arada ödediği SGK primleri de bir şekilde işe yarasın isteyen, SGK kapsamına girmeyen yada kısmen giren sağlık masraflarının karşılandığı sağlık hizmetlerinden ve sağlık merkezlerinden faydalanmak isteyenler için oldukça ideal bir Kamu destekli özel sağlık sigortası türüdür.

Tamamlayıcı Sağlık Sigortası, daha nitelikli sağlık hizmeti arayan, bu arada ödediği SGK primleri de bir şekilde işe yarasın isteyen, SGK kapsamına girmeyen yada kısmen giren sağlık masraflarının karşılandığı sağlık hizmetlerinden ve sağlık merkezlerinden faydalanmak isteyenler için oldukça ideal bir Kamu destekli özel sağlık sigortası türüdür.

Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Ne İşe Yarar?

Bu Sağlık Sigortası türünde Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) İle anlaşması olan özel hastane ve sağlık kuruluşlarındaki tedavi masraflarınızın sigorta şirketi tarafından karşılanması ve size yansıtılmaması amaçlanmaktadır. Yani bu sigortacılık ürününü satın aldığınızda, SGK ile anlaşması olmak kaydı ile istediğiniz özel sağlık kuruluşunda tedavinizi olur, konforlu ve kaliteli bir sağlık hizmeti alırsınız ve bu işlem sonunda SGK’nın karşılamadığı kısmı sigorta şirketiniz sizin yerinize öder.

TSS Fiyatları Ne Kadardır?

Bu sigortacılık ürününün bedeli tüm özel sigortacılık ürünlerinde olduğu gibi, sigorta şirketlerinin poliçeniz için sunduğu teminata, limitlere ve sunulacak ek hizmetlere göre değişkenlik göstermektedir.

Tamamlayıcı Sağlık Sigortasının Avantajları Nelerdir?

  • Daha geniş kapsamlı özel sağlık sigortası yaptıracak mali yeterliliğiniz yoksa daha uygun bir fiyata yüksek kaliteli sağlık hizmeti almış olursunuz!
  • Ciddi sağlık problemlerinde kaliteli tedavi için çok yüksek bedeller ödemek zorunda kalmazsınız. Bu da zaten sağlık probleminiz yüzünden kaçan keyfinizi bir parça da olsa yerine getirecektir.
  • Şayet iş verenseniz tıpkı özel sağlık sigortasındaki TSS giderlerinizi de Gelir Verginizden düşebilirsiniz.

Not: Can Siogrta Acenteliği Olarak  Özel Sağlık Sigortası Ürünlerinde AXA Sektörün öncü Sigorta Şirketlerinden AXA Sigorta ile birlikte çalışmaktayız!

AXA TSS Anlaşmalı Hastaneler Hangileri?

AXA Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Anlamalı Hastaneler listesine ulaşmak için AXA Sigorta’nın anlaşmalı sağlık kurumları sayfasına tıklayıp, poliçenizin türünü ve bulunduğunuz ili seçerek hangi özel hastanelerde ek SGK masrafı ödemeden tedavi olabileceğinizi öğrenebilirsiniz!

AXA’nın Sağlığım Tamam Sigortası ile Ek SGK Masraflarından Kurtulun

AXA Sigorta’nın tamamlayıcı sağlık sigortası olarak hazırladığı Sağlığım Tamam Sigortası, hem tüm Türkiye’de geçerli hem de İstanbul veya Ankara’da geçerli olacak şekilde farklı planlara sahiptir.

Tüm Türkiye’de birçok hastanede geçerli olan tamamlayıcı sağlık sigortası;

  • Ayakta ve yatarak tedavi,
  • Ambulans hizmetleri,
  • Diş sağlığı paketi,
  • Kadın, çocuk, yenidoğan ve tüp bebek sağlığı danışma hizmetleri ile epey kapsamlı bir ürüdür.

Sağlığım Tamam Sigortası kapsamındaki 3 farklı plan ise aşağıdaki gibidir:

Sağlığım Tamam

Tüm Türkiye’deki SGK ve AXA Sigorta ile anlaşmalı sağlık kurumlarında geçerli. Limitsiz ve katılım payı olmayan sigorta, yılda 10 doktor muayenesi ile sınırlı.

Sağlığım Tamam – B Plan

Ankara’daki SGK ve AXA anlaşmalı olan özel sağlık kurumlarında geçerli. Yine yılda 8 doktor muayenesi ile sınırlı ve limitsiz.

Sağlığım Tamam – Tutumlu

İstanbul’da yaşayanlar için aynı kuralların geçerli olduğu tamamlayıcı sağlık sigortası türü. Sadece yılda 5 doktor muayenesi limiti var.

CAN SİGORTA SAĞLIKLI GÜNLER DİLER….