İşyeri Sigortaları

İşyeri Sigortaları

İşyeri Sigortaları

Büyük çabalarla yeni bir işyeri kurdunuz. Ya da işinizi büyütmeye karar verip işyerinizi baştan sona yenilediniz. İşinizin gereği olan en modern cihazları, büro aletlerini özenle seçtiniz. Tüm bunlar işinizin geleceğini düşünerek yaptığınız uzun vadeli yatırımlar… Peki bu geleceği güvence altına aldınız mı?

Can Sigortaya gelin, ekmek teknenizi güvence altına alalım, geleceğe daha umutla bakalım!

İş Yeri Sigortası Paketleri

İş Yeri Sigortası ile emekleriniz güvence altında:

İşyeriniz hem sizin ve ailenizin hem de çalışanlarınızın yarınları… Geleceği düşündünüz ve başarılı adımlarla ilerleyip işyeri sahibi oldunuz. Tüm enerjinizi projelerinize ve yatırımlarınıza yönlendirerek, yeni başarılara imza atmak istiyorsunuz.

Peki, yoğun çalışmalar ardından elde ettiğiniz kazanımlarınızın güvence altında olduğuna emin misiniz?

Büyük emekler vererek bugünlere getirdiğiniz ekmek teknenizin karşılaşabileceği riskleri göz ardı edip, işinizi şansa bırakmayın.

Geniş kapsamlı işyeri sigortalarımız ile yarınlarınızı tam güvence altına alın.

KOBİ Sigorta Paketleri

Küçük ve Orta Ölçekli işyeleriniz ekonomimizin dinamosu. Tüm kobiler birlikte “BÜYÜK” işletmelerden daha büyüksünüz. Ancak işletme bazında imkanlarınız kısıtlı ve sigorta maliyetleri de sizler için ciddi bir gider kalemi olarak görülebilir.

Bizler Can Sigorta olarak kobilerimizin ihtiyaçlarına özel sigorta  paketleri ile hem patronlarımızın keselerine uygun hem de işletmelerini güvence altına alacak çok özel seçenekler sunuyoruz.

Sektörel Sigorta Paketleri

Her sektörün ihtiyaçları da farklı, riskleri de sigorta maliyetleri de… Biz Can Sigorta olarak, işletmeniz için en gerekli sigorta paketlerini en uygun fiyatlar ve ödeme seçenekleri ile sizlere sunmak için buradayız…

Sektörünüz ne olursa olsun, işletme sigortanız Can Sigortadan olsun!

Can Sigorta; Değerleriniz Teminat Altında…

Can Sigorta Acenteliği olarak sektörel tecrübemiz, acentesi olduğumuz seçkin sigorta şirketlerimiz, konusunda uzman yetişmiş ekibimiz, uygun fiyat ve ödeme seçenekleri ile hem kurumsal hem de bireysel sigortacılık ürünlerinde siz kıymetli müşterilerimizin hizmetindeyiz!

Diğer Sigortacılık Ürünlerimize Göz Attınız mı?

Nakliyat Sigortaları

Türkiye’nin en köklü sigorta acentelerinden biri olarak, tüm

Daha Fazla Bilgi

Sağlık Sigortaları

Türkiye’nin en köklü sigorta acentelerinden biri olarak, sizin

Daha Fazla Bilgi

Konut Sigortaları

Türkiye’nin en köklü sigorta acentelerinden biri olarak, tüm

Daha Fazla Bilgi

Araç Sigortaları

Türkiye’nin en köklü sigorta acentelerinden biri olarak, tüm

Daha Fazla Bilgi