Seyahat Sigortası

Seyahat Sigortaları

Seyahat Sigortaları

Can Sigorta İle Tatilini Erteleme! Seyahat Sağlık Sigortası Yaptır!

Can Sigorta’dan alacağınız Seyahat Sağlık Sigortası Poliçeleri; Covid-19 Nedeni ile oluşabilecek Tıbbi Tedavi, Konaklama Süresinin Uzatılması ve Tıbbi Nakil gibi birçok teminatı kapsamaktadır. Siz de Seyahatinize çıkmadan önce Seyahat Sağlık sigortanızı yaptırın, gönül rahatlığı ile seyahatinizin tadını çıkarın!

Yurt İçi Seyahat Sigortaları

Yurt içi seyahat sigortası, yurt içindeki seyahatleriniz esnasında meydana gelebilecek hastalık, bagaj kaybı, yolculuk iptalleri, trafik kazaları, uçak seferi ertelemeleri gibi riskler sonucu uğrayacağınız mali kayıpları teminat altına alan bir sigortacılık hizmetidir. Siz en iyisi mi seyahat sigortanızı yaptırmadan seyahate çıkmayın!

Yurt Dışı Seyahat Sigortaları

Yurt dışı seyahat sigortası, yurt dışındaki seyahatleriniz esnasında meydana gelebilecek hastalık, bagaj kaybı, yolculuk iptalleri, trafik kazaları, uçak seferi ertelemeleri gibi riskler sonucu uğrayacağınız mali kayıpları teminat altına alan bir sigortacılık hizmetidir.

Yurt dışı seyahatleri yeni yerler ve yeni kültürler keşfetmek isteyenler için elbette ki bulunmaz fırsatlardır. Ancak yurt dışında karşılaşacağınız problemleri çözmeniz, eğer gerekli önlemleri almamışsanız, çok daha zor olacaktır.

İşte böyle problemlerle karşılaşmak istemiyorsanız güvenilir bir acenteden yurt dışı seyahat sigortanızı yaptırmadan seyahate çıkmayın!

Can Sigorta; Değerleriniz Teminat Altında…

Can Sigorta Acenteliği olarak sektörel tecrübemiz, acentesi olduğumuz seçkin sigorta şirketlerimiz, konusunda uzman yetişmiş ekibimiz, uygun fiyat ve ödeme seçenekleri ile hem kurumsal hem de bireysel sigortacılık ürünlerinde siz kıymetli müşterilerimizin hizmetindeyiz!

Diğer Sigortacılık Ürünlerimize Göz Attınız mı?

Nakliyat Sigortaları

Türkiye’nin en köklü sigorta acentelerinden biri olarak, tüm

Daha Fazla Bilgi

Sağlık Sigortaları

Türkiye’nin en köklü sigorta acentelerinden biri olarak, sizin

Daha Fazla Bilgi

Araç Sigortaları

Türkiye’nin en köklü sigorta acentelerinden biri olarak, tüm

Daha Fazla Bilgi

Ferdi Kaza ve Hayat

Türkiye’nin en köklü sigorta acentelerinden biri olarak, tüm

Daha Fazla Bilgi