Araç Sigortaları

ARAÇ SİGORTALARI

Araç Sigortaları

Trafik sigortası üçüncü kişilere verilecek zararları karşılarken, kasko sigortasında üçüncü kişilere verilecek zararlar ile birlikte sigorta yaptırılan aracın ve içindekilerin uğrayacağı zararlar da teminat altına alınır.

Aracınız için tam bir koruma sağlamak için mutlaka araç sigortası güvencesinden faydalanmak gerekir.

Türkiye’nin en köklü sigorta acentelerinden biri olarak, tüm araç sahiplerinin ihtiyaçlarını karşılayacak araç sigortası çözümleriyle sizlere güvence sağlıyoruz.

Kasko Sigortası

Standart ve kişiye özel teminat seçenekleri ile ihtiyacanıza en uygun kasko poliçesinin seçiminde siz kıymetli müşterilerimize yardımcı oluruz. Çarpma, çarpışma, hırsızlık, gibi temel risklerin yanında genişletilmiş bir çok koruma önlemlerine ve yedek araç gibi bir çok avantaja acenteliğimiz aracılığı ile sahip olabilirsiniz. Ayrıca ister Kasko ister Zorunlu Trafik Sigorta Poliçe sahibi olun, kaza anında hasar destek ekibimizle hizmetinizdeyiz.

Trafik Sigortası

Zorunlu Trafik Sigortası2918 sayılı Karayolları Trafik Kanununca belirlenen ve siz aracınızı kullandığınızı esnada karşı tarafta oluşan, maddi zarar, yaralanma ve can kaybı gibi olumsuzlukları tazmin etmek için oluşturulmuş bir güvencedir. Arzu ederseniz Trafik sigortanızı ek teminat bedelleri ile genişletip daha kapsamlı bir hale getirebilirsiniz. Ek olarak ister Kasko ister Zorunlu Trafik Sigorta Poliçe sahibi olun, kaza anında hasar destek hattı ve ekibimizle hizmetinizdeyiz.

Filo Sigortası

Envanterinde belirli sayının üzerinde binek otomobile sahip olan veya operasyonel kiralama faaliyeti gösteren şirketlere, risk unsularından zarar telafi seçeneklerine kadar çeşitli opsiyonlar sunarak risk yapısına uygun Filo Sigorta yönetemi hizmetleri sunuyoruz.

Can Sigorta; Değerleriniz Teminat Altında…

Can Sigorta Acenteliği olarak sektörel tecrübemiz, acentesi olduğumuz seçkin sigorta şirketlerimiz, konusunda uzman yetişmiş ekibimiz, uygun fiyat ve ödeme seçenekleri ile hem kurumsal hem de bireysel sigortacılık ürünlerinde siz kıymetli müşterilerimizin hizmetindeyiz!

Diğer Sigortacılık Ürünlerimize Göz Attınız mı?

Nakliyat Sigortaları

Türkiye’nin en köklü sigorta acentelerinden biri olarak, tüm

Daha Fazla Bilgi

Sağlık Sigortaları

Türkiye’nin en köklü sigorta acentelerinden biri olarak, sizin

Daha Fazla Bilgi

Konut Sigortaları

Türkiye’nin en köklü sigorta acentelerinden biri olarak, tüm

Daha Fazla Bilgi

İşyeri Sigortaları

Türkiye’nin en köklü sigorta acentelerinden biri olarak, tüm

Daha Fazla Bilgi