Sağlık Sigortları

Sağlık Sigortaları

Sağlık Sigortaları

Her zaman sağlıklı olmak istesek de bazen ufak rahatsızlık ya da ciddi ameliyatlar bizi hem fiziki hem de ekonomik olarak sarsabilmekte.

Can Sigorta olarak Sağlık Sigortası ürünleri ile amacımız; sizleri tedavi ve teşhis esnasında desteklemek!

Üstelik evde hemşire bakımı, ambulans, acil yardım, yeni doğan bebek bakımı gibi hizmetlerimizlerde sağlık sigortası paketlerimizin kapsamında.

Ülke genelinde yaygın anlaşmalı hastane / eczane / laboratuar / sağlık merkezleri hizmet ağımız ile size en yakın yerde, en iyi hizmeti en makul fiyata sunmayı amaçlıyoruz.

Can Sigortaya Gelin Sizin için ve sevdikleriniz için en uygun sağlık planını birlikte seçelim!

Bireysel Sağlık Sigortası

Bireysel Sağlık sigortası, SGK lı olup olmadığınıza bakmaksızın her hangi bir sağlık problemi ile karşılaştığınızda dilediğiniz sağlık kuruluşunda tedavi, dilediğiniz doktorda muayene olabilmenizi sağlayan, tedavinin gerektirdiği tüm tetkikleri en iyi koşullarda yaptırmanıza olanak veren, kaza yada hastalık sonucu ortaya çıkan sağlık probleminize ait tedavi masraflarını (Poliçenizin kapsamına göre) ister yurt içi ister yurt dışında karşılayan; kısacası size sağlığınızla ilgili bir problemle karşılaştığınızda, sizi ödediğiniz prim dışında başkaca bir masrafa sokmadan, en iyi şartlarda tedavi olma özgürlüğü sunan harika bir sigortacılık hizmetidir.

Grup Sağlık Sigortası

Grup sağlık sigortası, özel sağlık sigortası yaptırmak isteyen belirli sayıda şahsın bir araya gelerek özel sağlık sigortası yaptırdığı bir sigortacılık hizmetidir. Buradaki grup belirli bir arkadaş ya da akraba çevresinden olabileceği gibi bir şirketin çalışanlarına böyle bir ayrıcalık sunması şeklinde de olabilmektedir. Şirketler çalışanlarına böyle bir toplu sigorta hizmeti satın aldıklarında hem aldıkları hizmetin birim fiyatı düşmekte hem de bu ödedikleri sigorta primlerini masraf gösterip vergilerinden düşebilmektedirler.

Tamamlayıcı Sağlık Sigortası

Sosyal Güvenlik Kurumu kapsamındaki sigortalılar için hazırlanmış bu sigortacılık hizmetinde SGK’lılar artık sadece devletçe belirlenen ve oldukça düşük miktardaki SGK farkını ödeyerek özel sağlık kuruluşlarının tüm imkanlarından faydalanabilmektedirler. Yani tamamlayıcı sağlık sigortası yaptıran sigortalıların ayrıca özel hastane fiyat farkı ödemesine gerek kalmaz. Ayrıca bu sigortayı yaptıranlardan muayene sonrasında istenecek tüm tetkik ve tahliller için de her hangi bir ücret istenmez.

Eğer siz de SGKlı iseniz ve özel hastane konforundan faydalanmak istiyorsanız Tamamlayıcı Sağlık Sigortası tam size göre!

Yabancı Uyruklular İçin Sağlık Sigortası

Bu sigortacılık hizmeti Türkiye’de oturma izni almak isteyen ve ikametgah tezkeresine başvuran dış uyruklu şahısların yaptırmaları zorunlu koşulan bir sigorta türüdür. Yabancı uyruklular sağlık sigortası, bahsi geçen yabancı kişilerin mevzuatta belirtilen sürüler boyunca hastalık veya kaza sonucu gerçekleşebilecek sağlık giderlerinin tazminini teminat altına almaktadır.

Can Sigorta; Değerleriniz Teminat Altında…

Can Sigorta Acenteliği olarak sektörel tecrübemiz, acentesi olduğumuz seçkin sigorta şirketlerimiz, konusunda uzman yetişmiş ekibimiz, uygun fiyat ve ödeme seçenekleri ile hem kurumsal hem de bireysel sigortacılık ürünlerinde siz kıymetli müşterilerimizin hizmetindeyiz!

Diğer Sigortacılık Ürünlerimize Göz Attınız mı?

Nakliyat Sigortaları

Türkiye’nin en köklü sigorta acentelerinden biri olarak, tüm

Daha Fazla Bilgi

Seyahat Sigortaları

Türkiye’nin en köklü sigorta acentelerinden biri olarak, tüm

Daha Fazla Bilgi

Konut Sigortaları

Türkiye’nin en köklü sigorta acentelerinden biri olarak, tüm

Daha Fazla Bilgi

Araç Sigortaları

Türkiye’nin en köklü sigorta acentelerinden biri olarak, tüm

Daha Fazla Bilgi