Nakliyat Sigortaları

Nakliyat Sigortaları

Nakliyat Sigortası, ticari kıymetleri olan mal ve değerlerin, bir nakil aracı ile nakledilmesi sırasında gelişebilecek kayıp ve ve zararları güvence altına alan bir ticari sigorta türüdür.

Bu sigortacılık ürününde teminat nakledilecek malların nakliyat işini gerçekleştirecek kişiye teslim edilmesi veya nakliyatı gerçekleştirecek araca yüklenmesi ile başlar, malları teslim alacak karşı tarafın malları teslim alması ile sona erer.

Nakliyat Sigortanızı Can Sigorta’dan Yaptırın, Rahat Edin…

Emtia Sigortaları

Emtia Sigortası ile kara yolu, deniz yolu, hava yolu ve demir yoluyla bir yerden bir yere taşınmakta olan her türlü yükünüzün, taşınmaları sırasında karşılaşabilecekleri tehlike ve risklerden kaynaklı hasarlara karşı yüklerinizi teminat altına alınır.

Emtia sigortanızı Can Sigortadan yaptırın gözünüz yolda, aklınız teslimat da kalmasın!

Kıymet Sigortaları

Bazı yükler fiziki olarak çok ağır olmasalar da size kıymet olarak çok ağır bir sorumluluk yüklerler veya bu değerlere zarar gelmesi sizi çok ağır zorluklar altına sokabilir.İşte Kıymet Nakliyat Sigortası değerli belge (hisse senedi, tahvil, bono, senet, çek gibi) ile altın ve gümüş , para, döviz  benzerlerinin, zırhlı taşıtlar ve koruma görevlileri eşliğinde veya posta yolu ile yapılan sevkiyatlarında başlarına gelebilecek hasar ve kayıpları, silahlı gasp ve soygun dahil olmak üzere teminat altına alan bir sigorta çeşididir.

Kıymet Nakliyat Sigortanızı Can Sigortadan yaptırın uykularınız kaçmasın!

Taşıyıcı Sorumluluk Sigortası

Tır, kamyon gibi mal taşıyan taşıtların şoförlerinin malı teslim aldığı andan itibaren başlamak ve malı teslim ettiği anda bitmek üzere taşıdıkları mallara karşı sorumlulukları vardır ve nakliye sırasında oluşacak zararlardan sorumludurlar. Ancak taşıycı sorumluluk sigortası yaptıranlar bu risklere karşı kendilerini güvenceye almış olurlar.

Can sigorta olarak, uygun fiyat ve ödeme seçenekleri ile taşıyıcı sorumluluk sigortasında da şoför esnafımızın ve nakliye şirketlerimizin yanındayız.

Taşıyıcı sorumluluk sigortanızı Can Sigortadan yaptırın; aklınız yükünüzde kalmasın!

Can Sigorta; Değerleriniz Teminat Altında…

Can Sigorta Acenteliği olarak sektörel tecrübemiz, acentesi olduğumuz seçkin sigorta şirketlerimiz, konusunda uzman yetişmiş ekibimiz, uygun fiyat ve ödeme seçenekleri ile hem kurumsal hem de bireysel sigortacılık ürünlerinde siz kıymetli müşterilerimizin hizmetindeyiz!

Diğer Sigortacılık Ürünlerimize Göz Attınız mı?

Seyahat Sigortaları

Türkiye’nin en köklü sigorta acentelerinden biri olarak, tüm

Daha Fazla Bilgi

Sağlık Sigortaları

Türkiye’nin en köklü sigorta acentelerinden biri olarak, sizin

Daha Fazla Bilgi

İşyeri Sigortaları

Türkiye’nin en köklü sigorta acentelerinden biri olarak, tüm

Daha Fazla Bilgi

Araç Sigortaları

Türkiye’nin en köklü sigorta acentelerinden biri olarak, tüm

Daha Fazla Bilgi